Konsultatsioonid – HEAOLU & TASAKAAL

Tere tulemast heaolukonsultatsioonile!

Kui tahad teada, kuidas keerulises maailmas end paremini tunda, või sel teemal mõtteid vahetada, suhteid ja elukeskkonda muuta suunas, mis toetaks su heaolu, siis oled sattunud õigele lehele. Mu meetodid on teaduslikud ja intuitiivsed, põhinedes kriisireguleerimise printsiipidel ja positiivsel psühholoogial, pärit kogemusterikkast tööelust, sh. NATO kriisihalduse alal, ning erinevatelt psühholoogia- ja heaoluteaduse õpingutelt. Ma ei ole klassikaline psühholoog,  vaid minuga vesteldes saad hingestatud kogemusnõu, kuidas keerulist maailma helgemana tajuda ning elus uusi lahendusi leida. Helista ja reserveeri vestlus juba täna. Täpsemaid juhiseid vaata allpool.

Tiia Nightingale

Helista mulle (+372) 58556975  ja lepime kokku sobiva aja vestluseks. 

Konsultatsiooni hind 29 eur/1 h. 

Konsultatsioonid toimuvad Skype keskkonnas.

Ligi 15 aastat töökogemust NATO kriisireguleerimises ja diplomaatias, psühholoogia, ajaloo ja filosoofiaõpingud ning pikk ja kogemusterikas elu on andnud teadmised ja oskused, mida jagada. Konfliktinõustaja ja motiveerija ametini jõudsin läbi professionaalsete soovitajate, kes pikalt mind veensid, et sellest, mida mul on jagada, on paljudele abi, ning läbi koolituste, mis õpetasid mulle vajalikke teooriaid ja erialased oskused. Endise pikaaegse NATO kriisihalduse eksperdi ja diplomaadina sain teadmised ja kogemused rahvusvahelises kriisireguleerimises, konfliktihalduses, läbirääkimistelt, nägin erinevaid mõtte- ja tundekultuure, rõõmude ja murede maailma erinevaid vaatenurki, suhtekaoseid, võite ja suurt elukunsti. Suhete teemal olen kirjutanud ning tõlkinud raamatuid ja artikleid. Mul on Tartu Ülikooli magistrikraad ajalooteaduses, olen läbinud mitmeid psühholoogia ja heaoluteaduse alaseid täiendkoolitusi USA Yale Ülikooli ja North-Carolina Ülikooli kursustel, California Ülikooli täiendkoolituse projektijuhtimise ja Tallinna Ülikooli täiendkursuse täiskasvanute koolitamise alal, ning mitmeid muid.

Kuulan, mõtlen kaasa, ning aitan leida teeotsa, mida inimene ise ei pruugi hetkel märgata. Suurem probleem tekib siis, kui olla murega pikalt ummikus. Mure keskmes olles on lahendusi vahel võimatu näha. Need asuvad küll iseendas, kuid väljaspool sisemist ummikringi. Sellepärast ongi väljapääsuks vaja abistavat kõrvalpilku, et näha tervikpilti. Kriisihalduses on tuntud tõsiasi, et konflikti keskmest ei avane täielikku ülevaadet, ega saa olukorrast adekvaatset pilti. Epitsentrist saab detailseid andmeid, aga arusaadavasse konteksti, mille abil lahendusi leida paigutub olukord analüüsi abil.

Helista (+372) 58556975

Tervitades,
Tiia

 

Siin ka veidi tagasisidet kliendidelt: (konfidentsiaalsuse huvides on klientide nimetähed muudetud ja kommentaarid avaldatud rangelt vaid nende loal).

Tagasiside küsimus: Kuidas Te Tiiaga konsulteerima sattusite (üldsõnaliselt), kas saite abi, ning kas soovitaksite konsultatsioone ka teistele?

(J.M.) Iseendaga arutamine, nii heas kui halvas ei pruugi alati jőuda pőhjuseni. Süda ei peagi alati laulma, miks see on nii, ei tea. Tiiaga vestlused on mind isiklikult aidanud leida paljudele küsimustele lihtsa ja loogilise vastuse, nii rőőmus kui kurbuses. Soovitan!

(A.U.) Mul oli peres probleeme ja sain abi. Tiia seletas asja huvitavalt lahti ja andis kasulikke nippe. Julgen kindlasti soovitada. 

(I.R.) Saime tuttavaks sõbranna kaudu. See oli eelmise koroona ajal kui kõik oli kinni ja kohtumised olid keelatud siis vestlesime skype teel. Väga kasulik oli. Nüüd oleme elusast peast ka kokku saanud ja ta tundub veelgi toredam.  Soovitan.

(T.K.) Reklaami leidsin. Sain mitu teemat selgemaks. Kindlasti soovitan!

(K.P.) Sattusin Tiiaga konsulteerima ühe tuttava kaudu. Töö mure oli. Rääkisime muudel teemadel ka ja väga kasulik oli.  Olen juba mitu korda vestlenud ja abi saanud ja soovitan. 

(L.L.) Internetist leidsin ja oli meeldiv üllatus. Ei teadnud mida oodata aga sain abi ja soovitan.

(K.L.) Ma ei tea, kas Tiia on mingi selgeltnägija või et ta sai hoobilt aru, mis mu probleem on ja kaevasime maru kiiresti tegelikud põhjused välja. Ise poleks selle pealegi tulnudki. Ma kindlasti soovitan temaga suhelda.

(M.E.) Tiia nipid andsid elule rõõmu juurde, mõned vanad tõed said kinnituse, ka sain uusi ideid, kuidas näiteks ärevusega toime tulla.

Oluline teave:
Meie konsultatsioonid ei asenda kliinilist ravi ega professionaalset psühholoogilist nõustamist. Tegemist on heaolunõustaja konsultatsiooniga.  Kui sul on käimasolev psühhoterapeutiline ravi, siis palun konsulteeri eelnevalt oma arstiga.